Lalabay

Dowiedz się więcej

SZCZENIĘTA

Tutaj znajdziesz informacje o dostępnych na sprzedaż szczeniętach oraz naszych miotach

Jeśli pragniesz mieć szczenię z naszej hodowli

Okazjonalnie mamy dostępne na sprzedaż szczenięta. Wszystkie nasze szczenięta są odchowywane w domu z miłością. Dużą wagę przykładamy zarówno do socjalizacji jak i wstępnej nauki czystości i chodzenia na smyczy. Oceniamy każde szczenię pod kątem predyspozycji, anatomii i temperamentu. Pozwala to nam umieścić odpowiednie szczenię w odpowiednim nowym domu. Każdy z naszych miotów jest uważnie zaplanowany, a naszym celem jest poprawa każdego pokolenia. Bardzo często podróżujemy po całym świecie żeby zrealizować nasze hodowlane marzenia. Z tego powodu nie przyjmujemy rezerwacji na bardzo małe szczenięta tuż po narodzinach. Potrzebujemy czasu żeby ocenić każde szczenię pod kątem jego wystawowego potencjału. To wymaga czasu, ponieważ szczenięta bardzo zmieniają się w trakcie dorastania.

 Jeśli pragniesz mieć szczenię z naszej hodowli musisz wykazać się cierpliwością, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby wybrać odpowiednie szczenię dla Ciebie! Nasze szczenięta staramy się umieścić tylko w najlepszych domach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie rasy, naszych psów jak i planowanych miotów czy dostępnych szczeniąt.

Każde szczenię opuszczające naszą hodowlę jest zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku, posiada metrykę ZKwP uprawniającą do wyrobienia rodowodu oraz otrzymuje wyprawkę na dobry start w nowym domu.

Dostępne szczenięta

Mioty